Prima Statie

NICOLINA

Caracteristici

Codul ofertei
TNT29576
Locație
Prima Statie , NICOLINA
Preț
350 Euro / luna
Categorie:
Apartament
Compartimentare:
Decomandat
Tip:
Inchiriere
Suprafață:
55 m2
Camere:
2
Bai:
1
Bucatarie:
1
Balcoane:
1
Etaj:
3 din 4
Confort:
Confort I
An Constructie:
1987
Structura:
De Placi
Acoperis Mansardat:
Nu
Clasificare Seismica:
Absent

Descriere

De închiriat Apartament cu 2 camere decomandate – Nicolina, Prima Stație
Vă propunem spre închiriere un apartament decomandat spațios, cu o suprafață utilă de 55 mp completată de un balcon, situat la etajul 3 dintr-un imobil cu 4 niveluri în zona Nicolina (Prima Stație). Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă, oferind acces facil și rapid către mijloacele de transport în comun, școli, grădinițe, supermarketuri și instituții bancare.
Locuința se închiriază complet mobilată și utilată premium, fiind ideală pentru mutare imediată. Printre dotări se numără: centrală termică proprie, aer condiționat, izolație termică exterioară, tâmplărie PVC, mașină de spălat vase, mașină de spălat rufe și combină frigorifică.
Condiții financiare: 350 Euro/lună + 350 Euro garanție + comision agenție.
pentru detalii și vizionări, contactați consilierii noștri dedicați: Orbu Maria (0740.273.100) sau Bamboi Gabriel (0754.455.523).

Facilități

  • Incalzire: Centrala Proprie
  • Mobilat: Complet
  • Termopane
  • Termosistem
  • Gresie Faianta
  • Parchet
  • Gaz
  • Geam la Baie
  • Apometre
  • Usa Metalica
  • Var Lavabil
  • Aer Conditionat
  • Cablu Tv
  • Internet
  • Interfon
  • Masina de spalat
  • Combina Frigorifica
  • Aragaz
  • Masina de spalat vase
  • Hota

Contact Agent